Léto je tady a s ním přichází i oblíbené kempování a víkendy na chatě

Léto je před námi a s ním i perfektní příležitosti pro víkendový odpočinek na chalupě nebo v kempu s partou přátel. Dopřejte si zaslouženou dovolenou po náročném týdnu mimo město, vybavte se vším potřebným a relaxujte nad dobrým jídlem v přírodě, která vás nabije novou energií.

Vybrali jsme super praktické produkty pro víkendový pobyt na chatě či stanování, díky kterým bude vaše dovolená ještě příjemnější. Zkuste si uvařit například tradiční Tyrolský eintopf z jednoho hrnce, nebo si jen doplňte zásobu dobrého pivka pro veselé letní večery. Tak či tak, u nás nakoupíte vše potřebné na jednom místě, stačí dopoledne objednat a odpoledne, třeba právě po cestě z města, vyzvednout na naší výdejně. 1.    Rozehřejte si troubu na 180 stupňů, maso a zeleninu nakrájejte na stejně velké kusy, cca 4x4 cm. Vložte do hrnce, přidejte cibuli, česnek, bobkový list, osolte a opepřete dle chuti. Nezapomeňte pořádně promíchat!

2.    Zalijte vývarem nebo vodou, přiklopte pokličkou a na hodinu vložte do trouby.

3.    Mezitím uvařte brambory v osolené vodě do měkka, v případě potřeby podlijte eintopf vodou či vývarem a dalších 20 minut nechte probublávat. Na závěr přidejte brambory a můžete servírovat.

TIP: Vyzkoušejte místo klasických brambor batáty, mají nižší glykemický index a svou nasládlou chutí si vás zaručeně získají! 

Všechny ingredience na jednom místě: