Vážení zákazníci,

víme, že aktuální situace je náročná pro každého z nás. Celý náš tým intenzivně pracuje na tom, abychom byli schopni vám poskytnout co nejširší sortiment potravin a produktů, díky kterým snad bude jednodušší toto období překlenout. 

 

Rozšiřujeme řady personálu a zvyšujeme veškerá bezpečnostní opatření. Všechny položky, které si objednáte, vychystáváme s ohledem na vaše bezpečí a děláme vše pro minimalizaci rizika nákazy. Pečlivě dezinfikujeme vybavení, se kterým přicházíme my i vy do styku a dbáme na každý detail. 

 

Výdejní okna

V tuto chvíli je možné vytvářet objednávky nejdéle tři dny dopředu, abychom snížili počty nekompletních nákupů. Objednávky pro vás totiž vychystáváme v den vyzvednutí, aby bylo vše čerstvé, s nejdelší možnou trvanlivostí a v nejvyšší kvalitě. 

 

Dostupnost zboží

U některých trvanlivých produktů jsme nastavili limity v počtech kusů tak, abychom byli schopni odbavit co nejvíce zákazníků. Na zvýšení zásob neustále pracujeme a doufáme, že v nejbližších dnech bude opět dostupnost taková, na jakou jste zvyklí. 

 

Platba

Na naší výdejně probíhá platba v hotovosti díky automatu, do kterého se vkládají bankovky, takže eliminujeme jakýkoliv kontakt. Stejně tak je možná platba kartou, kterou doporučujeme.

 

Společenská odpovědnost

Pokud jste navštívili rizikovou oblast nebo se necítíte dobře, prosíme, zůstaňte doma a pošlete váš nákup vyzvednout někoho z rodiny či přátel. Stačí mu k tomu pouze číslo objednávky, případně QR kód, který zasíláme s potvrzením na e-mail. 


 

Děkujeme!

Tým iGlobus.cz